Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 05, 2023

Polscy skoczkowie nie potrafili przerwać fatalnej passy i ponownie nie spisali się najlepiej, tym razem w Lillehammer. W sobotę trzech naszych zawodników znalazło się w czołowej "30". Paweł Wąsek był 23., Piotr Żyła 24., a Kamil Stoch 28. W niedzielę natomiast najwyżej uplasował się Kubacki, który był 22. Zaraz za nim znalazł się Piotr Żyła, który ukończył zawody na 25. pozycji. Do Klingenthal zamiast Aleksandra Zniszczoła pojedzie Maciej Kot. Czy Polacy przełamią w końcu tę niemoc?
Robert Lewandowski wciąż zawodzi. Polak w spotkaniu z Atletico Madryt nie zdobył bramki, ale Barcelona wygrała 1:0. W Hiszpanii pojawia się coraz większa krytyka jednego z najlepszych napastników na świecie. Czy jest ona zasłużona? Czy może wiele w tym przesady?
Reprezentantki Polski w piłce ręcznej są już po trzech spotkaniach grupowych na mistrzostwach Świata. Po dwóch zwycięstwach z Iranem i z Japonią przyszedł czas na dotkliwą porażkę z Niemkami. Nie przeszkodziło to jednak naszym szczypiornistkom w awansie do kolejnej fazy rozgrywek. Jakie są szanse naszej reprezentacji na ćwierćfinał MŚ?
O tym wszystkim porozmawiamy w Misji Sport. Gośćmi Aldony Marciniak i Edyty Kowalczyk będą: Iwona Niedźwiedź, Mikołaj Kruk i Michał Korościel. W programie także rozmowa z Robertem Kubicą.