Preview Mode Links will not work in preview mode

Nov 28, 2023

Polscy skoczkowie w bardzo słabym stylu rozpoczęli zmagania w Pucharze Świata. W sobotnim konkursie w Ruce punktował jedynie Dawid Kubacki. Reszta z Polaków nie zakwalifikowała się do drugiej serii. W niedzielnym konkursie, do Kubackiego dołączył Piotr Żyła. Paweł Wąsek zmagania zakończył na pierwszej serii, natomiast Aleksander Zniszczoł i Kamil Stoch nie przebrnęli nawet kwalifikacji. Skąd wziął się tak nieudany początek sezonu?
W końcu na boiska Premier League wrócił Jakub Moder. Pomocnik Brighton w kwietniu 2022 r. zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i od tamtego czasu pauzował. Pierwsze minuty zaliczył w ten weekend w meczu z Nottingham Forest. Polak pojawił się na boisku w 76. minucie meczu. Czy powrót Jakuba Modera może okazać się zbawieniem dla polskiej reprezentacji?
Nieoczekiwane informacje napływają natomiast z Włoch. Jak donosi serwis fcinter1908.it, menedżerowie Piotra Zielińskiego mieli przekazać działaczom Interu, że Polak nie przedłuży wygasającego z końcem sezonu kontraktu z Napoli. Czy rzeczywiście tak się stanie i dojdzie do transferu Zielińskiego do Nerrazzurich? Czy to ostatni dzwonek na wielki transfer polskiego pomocnika?
Projekt Warszawa po świetnym początku sezonu i siedmiu zwycięstwach w lidze z rzędu, zanotował pierwszą porażkę. Ich pogromcą okazała się Skra Bełchatów, która z kolei początek sezonu miała dość słaby. Czy to tylko wypadek przy pracy Projektu i klub z Warszawy na koniec rundy zasadniczej znajdzie się w TOP4? O tym wszystkim porozmawiamy w Misji Sport, a gośćmi Aldony Marciniak i Łukasza Kadziewicza będą: Artur Szalpuk, Sebastian Szczęsny, Łukasz Olkowicz, Tomasz Chomczyk i Sebastian Szlaski.