Preview Mode Links will not work in preview mode

Nov 21, 2023

Polacy po remisie z Czechami 1:1 stracili szanse na bezpośredni awans do mistrzostw Europy. Biało-Czerwonych czekają baraże, ale wcześniej odbędzie się mecz towarzyski z Łotwą. Jak spisze się reprezentacja Polski? Czy ten mecz może okazać się nowym otwarciem dla drużyny Michała Probierza? O to zapytamy byłego reprezentanta Polski, Dariusza Dziekanowskiego.
W programie podsumujemy także 2023 r. w wykonaniu Igi Świątek i Huberta Hurkacza. Czy najlepsza tenisistka na świecie ciągle robi postęp i niedługo może być nie do zatrzymania? Czy w tym sezonie udało jej się wyeliminować słabe aspekty jej gry? 9. miejscu w rankingu ATP to dla Huberta Hurkacza sukces czy stanie w miejscu? O tym porozmawiamy z Markiem Furjanem.
Gośćmi Aldony Marciniak i Łukasza Kadziewicza będą także Adam Małysz, z którym zapowiemy zbliżający się start Pucharu Świata w Ruce oraz Robert Korzeniowski, które zapytamy o najlepsze wspomnienia związane z Galą Mistrzów Sportu oraz porozmawiamy o nominacjach na najlepszego sportowca roku w 89. Plebiscycie Przeglądu Sportowego.