Preview Mode Links will not work in preview mode

Jun 01, 2023

Kupić czy wynajmować? Teraz czy poczekać na korektę cen? Co wydarzy się w kolejnych kwartałach na rynku nieruchomości i jak wpłynie na to rządowy kredyt 2 proc.? O tym w najnowszym odcinku In Business mówi Iwona Sroka, członek zarządu Murapol SA.


May 18, 2023

Historia piekarni Putka sięga 1918 r., kiedy Władysław Putka otworzył pierwszą piekarnię w Okuniewie. Firma, pod rodzinnym nazwiskiem, działa do dziś. Jak prowadzić taki biznes w czasach wysokiej inflacji i kryzysu zbożowego? O tym w nowym odcinku "In Business" opowiedział prezes firmy, Grzegorz Putka.


Apr 27, 2023

Jak rozwiązać problem importu żywności ze wschodu? Jak prowadzić biznes w środowisku podwyższonej inflacji? O tym w najnowszym odcinku In Business. Gościem jest były premier, Waldemar Pawlak.


Apr 20, 2023

Jak stworzyć największą galerię sztuki w Polsce? Czy można na tym zarobić albo przynajmniej nie stracić? O tym w najnowszym odcinku In Business. Gościem jest Piotr Krupa, prezes Kruk SA.


Apr 13, 2023

Czy sztuczna inteligencja zrewolucjonizuje sposób, w jaki korzystamy z naszych telewizorów, pralek, czy lodówek? Jak zmieni się sam sprzęt RTV-AGD i czy w dalszym ciągu np. telewizor, będzie sporych rozmiarów, płaskim urządzeniem na planie prostokąta? W programie In Business rozmawiamy także o tym, ile...