Preview Mode Links will not work in preview mode

Jun 08, 2023

Banki cieszą się rekordowymi zyskami, ale jednocześnie wciąż trapi je nierozwiązany problem kredytów frankowych oraz widmo przedłużenia wakacji kredytowych. Co czeka banki w najbliższych kwartałach oraz na co powinni przygotować się ich klienci? O tym w nowym odcinku programu "In Business" redaktor naczelny...


Jun 01, 2023

Kupić czy wynajmować? Teraz czy poczekać na korektę cen? Co wydarzy się w kolejnych kwartałach na rynku nieruchomości i jak wpłynie na to rządowy kredyt 2 proc.? O tym w najnowszym odcinku In Business mówi Iwona Sroka, członek zarządu Murapol SA.


May 18, 2023

Historia piekarni Putka sięga 1918 r., kiedy Władysław Putka otworzył pierwszą piekarnię w Okuniewie. Firma, pod rodzinnym nazwiskiem, działa do dziś. Jak prowadzić taki biznes w czasach wysokiej inflacji i kryzysu zbożowego? O tym w nowym odcinku "In Business" opowiedział prezes firmy, Grzegorz Putka.


Apr 27, 2023

Jak rozwiązać problem importu żywności ze wschodu? Jak prowadzić biznes w środowisku podwyższonej inflacji? O tym w najnowszym odcinku In Business. Gościem jest były premier, Waldemar Pawlak.


Apr 20, 2023

Jak stworzyć największą galerię sztuki w Polsce? Czy można na tym zarobić albo przynajmniej nie stracić? O tym w najnowszym odcinku In Business. Gościem jest Piotr Krupa, prezes Kruk SA.