Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 08, 2022

Święta to złote żniwa w biznesie związanym z biżuterią. Czy biżuteria może nam coś powiedzieć o trendach w biznesie, na rynkach i kondycji gospodarki? Tomasz Kwiatkiewicz, prezes firmy Yes Biżuteria.


Dec 01, 2022

Zapraszamy na kolejny odcinek In Business. Gościem Mikołaja Kunicy jest Janusz Jankowiak, główny ekonomista Polskiej Rady Biznesu.


Nov 24, 2022

Jakie są najważniejsze wyzwania dla dużej firmy technologicznej, zatrudniającej 7,5 tys. osób? Zahamować presję płacową - mówi wprost prezes grupy Comarch, prof. Janusz FIlipiak w najnowszym odcinku In Business.


Nov 17, 2022

Dawno nad polską, ale i europejską gospodarką nie nagromadziło się tyle czarnych chmur. Co przez tę grubą warstwę widzi jeden z liderów sektora usług dla energetyki oraz przemysłu? O tym w najnowszym odcinku In Business.


Nov 10, 2022

Przynajmniej jedno złącze produkowane przez MB Pneumatyka jest zainstalowane w każdym pojeździe na świecie powyżej 3,5 tony. Tak mówi przedsiębiorczyni i szefowa firmy Małgorzata Bieniaszewska. Z zakładów z Sulechowa podzespoły zespołów hamulcowych do dużych samochodów trafiają na rynki całego świata....