Preview Mode Links will not work in preview mode

Nov 09, 2023

Otaczają nas na każdym kroku i dotyczą niemal każdego aspektu naszego życia. Dlatego warto wiedzieć, w jaką stronę zmierza rynek reklamy w Polsce. O tym w najnowszym odcinku In Business mówił prezes McCANN Poland, Wojciech Borowski.


Oct 26, 2023

W przeszłości przymierzany był do fotela ministra finansów, teraz wraca do Sejmu i kreśli plany gospodarcze. Ryszard Petru, poseł elekt, Trzecia Droga jest gościem najnowszego odcinka InBusiness 


Oct 19, 2023

Elektromobilność i wejście do gry chińskiego smoka wywraca do góry nogami cały rynek motoryzacyjny. Już w 2022 samochody elektryczne stanowiły jedną czwartą wszystkich aut osobowych sprzedanych w Chinach. Według analityków banku HSBC wskaźnik penetracji samochodów elektrycznych w tym kraju do 2030 r....


Oct 05, 2023

Skąd się biorą ceny na stacjach paliw, skąd jest na nich paliwo, i czy może go zabraknąć? O tym w najnowszym odcinku In Business mówił były wieloletni prezes Grupy Lotos Paweł Olechnowicz.


Sep 28, 2023

Połowa pomysłów gospodarczych każdej partii powinna trafić do kosza – mówi były wiceminister finansów w rządzie PiS. Jakie będą zatem najważniejsze zadania dla nowego rządu, gdy ucichnie już gwar wyborczych obietnic? O tym w najnowszym odcinku In Business.