Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 07, 2023

Giełdy biją rekordy wszech czasów. Warszawski parkiet również. Dokąd zaprowadzi nas rajd św. Mikołaja? Na jakie trendy powinniśmy zwrócić uwagę? O tym w najnowszym odcinku In Business. Gościem będzie Marek Rogalski, główny analityk walutowy DM BOŚ.


Nov 09, 2023

Otaczają nas na każdym kroku i dotyczą niemal każdego aspektu naszego życia. Dlatego warto wiedzieć, w jaką stronę zmierza rynek reklamy w Polsce. O tym w najnowszym odcinku In Business mówił prezes McCANN Poland, Wojciech Borowski.


Oct 26, 2023

W przeszłości przymierzany był do fotela ministra finansów, teraz wraca do Sejmu i kreśli plany gospodarcze. Ryszard Petru, poseł elekt, Trzecia Droga jest gościem najnowszego odcinka InBusiness 


Oct 19, 2023

Elektromobilność i wejście do gry chińskiego smoka wywraca do góry nogami cały rynek motoryzacyjny. Już w 2022 samochody elektryczne stanowiły jedną czwartą wszystkich aut osobowych sprzedanych w Chinach. Według analityków banku HSBC wskaźnik penetracji samochodów elektrycznych w tym kraju do 2030 r....


Oct 05, 2023

Skąd się biorą ceny na stacjach paliw, skąd jest na nich paliwo, i czy może go zabraknąć? O tym w najnowszym odcinku In Business mówił były wieloletni prezes Grupy Lotos Paweł Olechnowicz.