Preview Mode Links will not work in preview mode

Apr 29, 2019

W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Tomaszem Smokowskim oraz Mateuszem Borkiem o 33. kolejce LOTTO Ekstraklasy, o przegranej PSG w Pucharze Francji, brutalnym faulu Mbappe oraz o kontrowersyjnym zachowaniu Neymara, który uderzył kibica.


Apr 23, 2019

W programie Michał Pol rozmawia z Dariuszem Szpakowskim, Przemysławem Rudzkim, Mateuszem Borkiem o ostatniej kolejce sezonu zasadniczego LOTTO Ekstraklasy, występach Polaków za granicą i meczach rewanżowych Ligi Mistrzów.


Apr 15, 2019

W programie Michał Pol rozmawia z Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim i Dariuszem Szpakowskim o 30. kolejce LOTTO Ekstraklasy, występach Polaków za granicą oraz o rewanżowych spotkaniach Ligi Mistrzów.


Apr 08, 2019

W programie Michał Pol rozmawia z Mateuszem Borkiem, Przemysławem Rudzkim i Dariuszem Szpakowskim o występach Polaków za granicą, o nadchodzących spotkaniach ćwierćfinałowych w Lidze Mistrzów oraz o sytuacji w LOTTO Ekstraklasie.


Apr 01, 2019

W programie Michał Pol rozmawia z Mateuszem Borkiem, Przemysławem Rudzkim i Dariuszem Szpakowskim o zwolnieniu Adama Nawałki, meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa oraz o występach Polaków za granicą.