Preview Mode Links will not work in preview mode

Jun 02, 2023

Gośćmi Łukasza Kadziewicza w "Onet Rano." są: Włodzimierz Cimoszewicz, Łukasz Czepiela, Marcin Perfusiński, Jann oraz Wojciech Mazolewski. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Maciejem Kępką.


Jun 01, 2023

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Katarzyna Lubnauer, Marek Chmaj, Justyna Suchecka, Kuba Kapiszewski. W części #WIEM rozmowa Tomka Sekielskiego z Karoliną Adrian i Kamilem Janowiczem.


May 31, 2023

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Lech Wałęsa, były prezydent RP w rozmowie z Marcinem Zawadą #OnetRanoRAPORT, Elżbieta Jakubiak, Grzegorz Kiełpsz i Magdalena Zadrąg. Część OnetRano #WIEM poprowadzi Beata Tadla, jej gościem będzie dr n. med. Dorota Kiprian. 


May 30, 2023

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Krzysztof Kwiatkowski, Marcin Meller w rozmowie z Marcinem Zawadą, Marzena Mawricz, Joanna Zdybel i Skubas. W części #WIEM rozmowa Łukasza Kadziewicza z Małgorzatą Mejer oraz Krystyną Aldridge-Holc.


May 29, 2023

"Onet Rano. Zacznij z nami dzień" to poranne pasmo nadawane na żywo, dostarczające widzom codziennej porcji wiedzy, z którą warto zacząć dzień.