Preview Mode Links will not work in preview mode

Jun 07, 2024

[AUTOPROMOCJA]

Pełną wersję video możesz obejrzeć tu: https://wiadomosci.onet.pl/stan-wyjatkowy-podcast-onetu 
Pełnej wersji podcastu posłuchasz w aplikacji Onet Audio. Możesz pobrać ją tutaj: https://onetaudio.app.link/StanWyjatkowy


Witamy Państwa w specjalnym wydaniu słuchowiska politycznego „Stan Wyjątkowy”. Na kilkadziesiąt godzin przed wyborami do Parlamentu Europejskiego podsumujemy nie tylko kampanię wyborczą, ale także pierwsze pół roku gabinetu Donalda Tuska oraz pierwsze półrocze Jarosława Kaczyńskiego w opozycji. Zaglądamy za kulisy, ujawniamy nieznane fakty i przewidujemy polityczną przyszłość. 
Czy kryzys na granicy przyczyni się do wyborczej porażki Koalicji Obywatelskiej? To bez wątpienia największy kryzys nowej władzy. Czy PiS zapłaci za serię skandali, w tym złodziejstwo w Funduszu Sprawiedliwości i wyprowadzanie pieniędzy do właściciela firmy „Red is Bad”? Tempo rozliczania PiS-u jest rzeczywiście przyczyną karczemnych awantur w obozie władzy. 
Zapowiadamy także rozpad Konfederacji w obecnym kształcie, wieszczymy kryzys Lewicy i opowiadamy o tarciach w Trzeciej Drodze. No i obstawiamy kandydatów w wyborach prezydenckich. Są zaskoczenia!
Andrzej Stankiewicz, Dominika Długosz, Kamil Dziubka i Beata Lubecka zapraszają na „Stan Wyjątkowy”.
 
Tradycyjnie w naszych wydaniach specjalnych biorą udział subskrybenci Onet Premium, zadając pytania autorom „Stanu Wyjątkowego”. 
Państwa oglądających retransmisję skróconej wersji odcinka na YouTube i stronie głównej Onetu zapraszamy do grona subskrybentów. By do nas dołaczyć wystarczy zeskanować kod QR pojawiający się u dołu ekranu.