Preview Mode Links will not work in preview mode

Sep 05, 2023

Robert Lewandowski w wywiadzie dla Meczyki.pl i Eleven Sports poruszył wiele ważnych kwestii, które od miesięcy rozgrzewają kibiców piłkarskich w Polsce. W rozmowie z Mateuszem Święcickim kapitan naszej kadry wrócił do sprawy premii za wyjście z grupy na mundialu, ocenił PZPN i obecną reprezentację. Napastnik Barcelony wygłosił kilka mocnych opinii, które spolaryzowały środowisko piłkarskie. Czy to miał być wstrząs dla kadry Santosa? Jeśli tak to czy Robert Lewandowski osiągnie swój cel?
Iga Świątek odpadła z US Open w 1/8 finału i stało się jasne, że straci pozycję liderki rankingu WTA. Polka panowała przez 75 tygodni, dzięki czemu znalazła się na 10. miejscu w rankingu wszech czasów pod względem liczby tygodniu na pierwszym miejscu w rankingu tenisistek. Co spowodowało szybkie odpadnięcie Polki w tegorocznym US Open? Zmęczenie, wypadek przy pracy czy może spadek formy?
Max Verstappen przeszedł do historii F1. Kierowca Red Bulla wygrał dziesiąty wyścig z rzędu i ustanowił nowy rekord wszech czasów. Holender ma już ogromną przewagę w klasyfikacji generalnej na osiem wyścigów przed końcem. Skąd wziął się fenomen Maxa Verstappena?
Polscy siatkarze walczą o mistrzostwo Europy. Biało-Czerwoni świetnie rozpoczęli turniej, zwyciężając z Czechami, Macedonią Północną i Holandią. W grupie naszym pozostały dwa spotkania: z Danią i Czarnogórą. Nikt nie ma jednak wątpliwości, że poważne granie zacznie się po fazie grupowej. Czy Polacy odniosą kolejny wielki sukces i powtórzą wyczyn z Ligi Narodów?
Gośćmi Aldony Marciniak i Łukasza Kadziewicza w Misji Sport będą: Łukasz Gikiewicz, Bartek Ignacik, Cezary Gutowski i Damian Wojtaszek.