Preview Mode Links will not work in preview mode

Sep 12, 2023

Reprezentacja Polski skompromitowała się w Tiranie i przegrała z Albanią 0:2. W spotkaniu z Albańczykami nie było widać ani chęci, ani pomysłu, ani woli walki. Trzy porażki na pięć spotkań w tych eliminacjach — to bilans kadry pod wodzą Fernando Santosa. Nad Portugalczykiem zebrały się czarne chmury. Czy Cezary Kulesza ulegnie presji środowiska i zrezygnuje z portugalskiego szkoleniowca? Kto ewentualnie zostanie następcą Portugalczyka?
Polscy siatkarze zameldowali się w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Podopieczni Nikoli Grbicia pokonali Belgów 3:1. Tam Biało-Czerwoni zmierzą się z Serbią. Czeka nas kolejne, łatwe zwycięstwo czy Serbowie postawią się faworytom tego turnieju?
W najbliższy weekend w Warszawie czeka nas driftingowe święto. Na PGE Narodowym odbędzie się runda finałowa Drift Masters European Championship. Jak wielki rozmach towarzyszy temu przedsięwzięciu? Kto zostanie mistrzem? Czy to najszybciej rozwijający się sport w Polsce, w Europie, a może i na świecie?
Zapraszamy na "Misję Sport". Gośćmi Aldony Marciniak i Łukasza Kadziewicza będą: Piotr Więcek, Arkadiusz Dudko, Piotr Gacek i Radosław Majdan.