Preview Mode Links will not work in preview mode

Sep 13, 2022

Reprezentacja Polski została wicemistrzem świata w siatkówce mężczyzn. Biało-Czerwoni ulegli w finale reprezentacji Włoch 1:3. O tym, jak ten turniej wyglądał od środka, opowie nam Łukasz Kadziewicz, a z Piotrem Gackiem przeanalizujemy postawę Polaków i podsumujemy to, co wydarzyło się w finale Mistrzostw Świata rozgrywanych w Polsce i Słowenii. Niesamowity sukces odniosła nasza tenisistka Iga Świątek. W finale US Open pokonała w dwóch setach Tunezyjkę Ons Jabeur. Polska tenisistka wygrała każdy z 10. ostatnich finałów z jej udziałem, nie tracąc przy tym żadnego seta. Zwycięstwo w US Open jest trzecim wygranym turniejem wielkoszlemowym w karierze 21-latki. Czy Polka będzie w stanie zbliżyć się do Sereny Williams, która w erze Open ma najwięcej tytułów w turniejach wielkoszlemowych? O tym porozmawiamy z Marcinem Matkowskim. Świetny występ w EuroBaskecie notują natomiast polscy koszykarze. W 1/8 finału nasi reprezentanci rozprawili się z Ukrainą, a w ćwierćfinale zmierzą się ze Słowenią. Czy naszym zawodnikom uda się zatrzymać niesamowitego Lukę Doncica? O nastroje przed tym meczem zapytamy jednego z naszych reprezentantów, Michała Michalaka. Będzie z nami także Łukasz Grabowski, z którym porozmawiamy o powołaniach Czesława Michniewicza i nadchodzących spotkaniach Ligi Narodów, genialnej formie Roberta Lewandowskiego i kolejnych meczach Lecha Poznań w Lidze Konferencji Europy.