Preview Mode Links will not work in preview mode

Oct 18, 2022

Iga Świątek zdominowała kobiece rozgrywki tenisowe. Polka notuje w 2022 roku niesamowite liczby i nie wygląda na to, aby któraś z zawodniczek mogła jej na stałe zagrozić. Czy Polka spełni pokładane w niej nadzieje i wygra WTA Finals?
Mateusz Masternak, uważany za jednego z najlepszych polskich bokserów bez podziału na kategorie wagowe, już za niecałe dwa tygodnie stoczy jedną z najważniejszych walk w karierze. 29. października podczas gali w Zakopanem "Master" zawalczy w oficjalnym eliminatorze federacji IBF. Stawką tego pojedynku będzie najprawdopodobniej walka o pas mistrzowski. Czy Polakowi uda się po raz pierwszy raz w karierze zawalczyć o zawodowe mistrzostwo świata?
Mundial zbliża się wielkimi krokami. 20. października Czesław Michniewicz ogłosi szeroką kadrę na Mistrzostwa Świata w Katarze. Jakich bramkarzy powoła selekcjoner reprezentacji Polski i czy Wojciech Szczęsny będzie pewnym punktem naszej drużyny w tym turnieju?
Formuła 1 jest odbierana jako sport indywidualny, ale nic bardziej mylnego. Na sukcesy kierowców pracuje tysiące osób. Dlaczego tak rzadko mówi się o drugim obliczu motorsportu, czyli o tym, czego nie widzimy na ekranach telewizorów?
O tym opowiedzą goście Aldony Marciniak i Łukasza Kadziewicza. W programie rozmowy z Dawidem Celtem, Robertem Kubicą i Andrzejem Wasilewskim. W #MisjiMundial Radosław Majdan porozmawia z Adamem Matyskiem.