Preview Mode Links will not work in preview mode

Aug 29, 2023

W poniedziałek wystartował ostatni wielkoszlemowy turniej w tym sezonie. Tenisistki i tenisiści rozpoczęli zmagania w US Open, a wśród nich oczywiście polskie rakiety. Świetnie w pierwszym meczu zaprezentowała się Iga Świątek, która bardzo szybko odprawiła Rebeccę Peterson. Dobry występ zanotowała także Magdalena Fręch, która pokonała Emmę Navarro. Co czeka naszych w kolejnych dniach? Na co możemy liczyć w tegorocznym US Open?
Zwycięstwo Ołeksandra Usyka nad Danielem Dubois, pierwsza porażka w karierze Fiodora Czerkaszyna, a także niezwykle udany debiut Aadama Hameda, syna legendarnego "Prince'a" - to właśnie wydarzyło się na gali boksu we Wrocławiu. Jak wyglądały kulisy tego wydarzenia? Co czuł Fiodor Czerkaszyn, kiedy pierwszy raz w zawodowej karierze padał na deski? I jaki ma dalszy plan na swoją karierę?
Reprezentacja Polski siatkarek w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Polki w 1/8 finału pokonały Niemki 3:0 i w 1/4 finału zmierzą się z Turczynkami. Jak wyglądają szanse naszych siatkarek w tym starciu? Czy reprezentantki Polski znajdą się w najlepszej czwórce tej imprezy?
W poniedziałek ruszyły także mistrzostwa Europy mężczyzn. Polscy siatkarze swój pierwszy mecz w fazie grupowej rozegrają 31 sierpnia z Czechami. Następnie spotkają się z Holandią, Macedonią Północną, Danią oraz Czarnogórą. Czy Nikola Grbić wybrał najlepszy skład z możliwych? Czy reprezentacja Polski jest faworytem do złota?
Aldona Marciniak i Łukasz Kadziewicz zapraszają na Misję Sport, a ich gośćmi będą: Dawid Celt, Fiodor Czerkaszyn i Artur Szalpuk.