Preview Mode Links will not work in preview mode

Aug 22, 2023

Do walki Ołeksandra Usyka z Danielem Dubois na stadionie we Wrocławiu został tydzień. Będzie to main event gali K2 Promotions we współpracy z Knockout Promotions i Skill Challenge Promotions. Ukrainiec jest mistrzem świata wagi ciężkiej organizacji IBF, WBA, WBO, IBO i The Ring i ma nieskazitelny rekord (20-0-0, 13 KO). Jego rywal, Daniel Dubois jest obecnym mistrzem regularnym WBA (19-1-0, 18 KO), a stawką ich pojedynku jest tytuł mistrzowski wagi ciężkiej. Kto okaże się zwycięzcą tej walki?
Reprezentacja USA prowadzi w klasyfikacji medalowej po trzech dniach mistrzostw świata w lekkoatletyce. Amerykanie z dorobkiem dziewięciu medali, w tym pięciu złotych, wyprzedzają Hiszpanię i Etiopię. Polska z jednym srebrem zajmuje 13. pozycję, którą dzieli z czterema innymi krajami. Czy Polacy zdołają poprawić ten rezultat?
Piotr Więcek wygrał 5. rundę Drift Masters European Championship na niemieckim torze Ferropolis. Tym samym powtórzył swój sukces z inauguracji cyklu w Irlandii. Polak w finale pokonał Conora Shanahana, a najniższy stopień podium uzupełnił Estończyk Kevin Pesur. Był to ostatni przystanek przed wielkim finałem na PGE Narodowym w Warszawie (15-16 września), na który wykupione zostały wszystkie bilety! Co czeka nas już za niecały miesiąc?
Gośćmi Łukasza Kadziewicza i Kamila Wolnickiego w Misji Sport będą: Andrzej Wasilewski, Natalia Żaczek, Dariusz Marzec, Eryk Goczał i Łukasz Kruk.