Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 21, 2023

Nastąpił historyczny dzień w dziejach polskich mediów. 20 grudnia 2023 r. o godz. 11:18 nadawać przestał propagandowy kanał TVP Info. Co dokładnie się działo tego dnia? Zapraszam na "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek. 


Dec 19, 2023

Początek tygodnia przyniósł nam sporą dawkę newsów. Zaręczyny znanej pary, nerwowa atmosfera w TVP, opuszczenie kraju przez Tomasza Wolnego. Dzieje się. Zapraszam na "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek. 


Dec 15, 2023

Ślub znanego dziennikarza, protest w obronie "wolnych mediów" pod siedzibą TVP, honoraria gwiazd za występy na koncercie sylwestrowym. Przed weekendem nie ma nudy. Zapraszam na "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek. 


Dec 15, 2023

Grzegorz Braun i jego skandaliczne zachowanie w Sejmie "podbijają" świat. Polityk Konfederacji może się pochwalić sukcesem. Usłyszał o nim sam Kanye West. Ale nie tylko tym żył show-biznes. Zapraszam na "TOP Plejady" - Grzegorz Dobek.


Dec 13, 2023

Środa polityką stoi. Nie milkną echa skandalicznego zachowania Grzegorza Brauna w Sejmie. Jego czyn komentują także zbulwersowani aktorzy. Z kolei ekspert od mowy ciała wziął pod lupę Andrzeja Dudę i Donalda Tuska podczas zaprzysiężenia nowego rządu. Sprawdziliśmy też, czy "Jaka to melodia?" zniknie z...