Preview Mode Links will not work in preview mode

Aug 18, 2023

Raków Częstochowa kontynuuje piękną przygodę w eliminacjach Ligi Mistrzów. Medaliki po odprawieniu Flory Talinn i Karabachu Agdam, tym razem poradziły sobie z Arisem Limassol. W decydującej fazie Raków zmierzy się z FC Kopenhagą, czyli klubem Kamila Grabary. Czy drużyna z Częstochowy spełni marzenia i awansuje do piłkarskiego raju?

III rundę eliminacji Ligi Konferencji Europy przebrnęła jedynie Legia Warszawa. Drużyna ze stolicy po pasjonującym spotkaniu, obfitującym w wiele bramek, pokonała na wyjeździe Austrię Wiedeń 5:3. Wojskowi w IV rundzie zmierzą się z duńskim FC Midtjylland. Plamę po fatalnej porażce 0:5 w pierwszym meczu, zmazała Pogoń Szczecin. Portowcy pokonali u siebie KAA Gent 2:1 i godnie pożegnali się z europejskimi pucharami. W kompromitującym stylu odpadł natomiast Lech Poznań. Kolejorz przegrał na wyjeździe ze Spartakiem Trnava 3:1 i już na pewno nie powtórzy sukcesu z zeszłego roku.

O tym, jak na europejskich boiskach zaprezentowały się polskie drużyny, co czeka nas w najbliższej kolejce Ekstraklasy i co słychać u naszych reprezentantów porozmawiają Radosław Majdan, Jarosław Koliński i Michał Żewłakow. Połączymy się także z reprezentantem Polski, Jackiem Góralskim. Zapraszamy o godz. 10.00. #płatnawspółpraca