Preview Mode Links will not work in preview mode

Jul 13, 2022

Czy festiwale muzyczne mogą być nie tylko przestrzenią rozrywkową, ale także rozwojową i edukacyjną? Czy na przykładzie zmian, które wprowadzają organizatorzy takich wydarzeń, uczestnicy mogą sami się zmieniać? Moi goście reprezentują inne gatunki muzyczne, ale te same poglądy w kwestii ekologii. Mają inną publiczność, ale tę samą misję. Nie nazywają swoich wydarzeń zielonymi festiwalami, ale dążą do tego, żeby produkcja odbywała się jak najmniejszym kosztem dla środowiska. Dlatego z ciekawości, ale również przywiązania do koncertów i festiwali, stawiam im podstawowe pytanie: czy festiwale muzyczne mogą być ekologiczne? 

 

Goście: 

Edyta Garbalińska – z wykształcenia dziennikarka, zawodowo od lat związana z marketingiem i przemysłem muzycznym. Obecnie zarządza projektami w Sold Out Agencji, tworząc takie wydarzenia jak SBM FFestival, czy koncerty Maty. 

Piotr Orlicz-Rabiega – Prezes Fundacji Jest Akcja!, zajmującej się działalnością w świecie kultury i muzyki, a także doświadczonej w organizacji imprez korporacyjnych i eventów dla firm. Głównym i najbardziej znanym projektem Fundacji jest odbywający się od 15 lat festiwal Audioriver.

 

Zapraszam! 

Jagna Niedzielska 

https://www.instagram.com/jagna.niedzielska/

 

***

 

Podcast postał we współpracy z portalem Noizz.pl oraz festiwalem Audioriver, który każdego roku odbywa się w Płocku, w ostatnim tygodniu lipca. Bilety do kupienia na stronie ebilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/audioriver/

 

Bądź na bieżąco, śledząc kanały: 

https://www.instagram.com/noizzpl/

https://www.instagram.com/audioriver/