Preview Mode Links will not work in preview mode

Jun 01, 2022

To odcinek, w którym wraz z moim gośćmi stworzyłam zupełnie nowe wyznanie, w ramach którego panują bardzo mądre zasady. Te zasady pozwalają pogodzić zarówno ekologię, jak i hedonizm. Zaprosiłam do niego bardzo świadomych gości, którzy potrafią żyć z uważnością na siebie, planetę i innych. Oboje prowadzą bardzo udane życie, więc są żywymi przykładami na to, że te kwestie da się połączyć. Hedonistów oczyścimy z poczucia winy, ekologów zachęcimy do drobnych przyjemności. Na początku trochę pofilozofujemy, później skonkretyzujemy, uderzymy się w pierś, przyznamy, że nie jesteśmy idealni i dojdziemy do wniosków, których każdy powinien wysłuchać.

 

Goście: 

Karolina Sobańska – blogerka i twórczyni autorskiego podcastu, w którym wraz z ekspertami porusza tematy zachęcające do dobrego życia i celebracji codzienności. Żyje w zgodzie z ideą uważności i zrównoważenia, nie tracąc przy tym radości z ziemskich dobrodziejstw.

Piotrek Vienio Więcławski – raper, producent, dziennikarz radiowy, współzałożyciel grupy Molesta Ewenement. Pasjonat kuchni i dobrego życia. 

https://www.instagram.com/karolinasobanska/

https://www.instagram.com/piotrvienio/

 

Zapraszam! 

Jagna Niedzielska 

https://www.instagram.com/jagna.niedzielska/

 

***

 

Podcast postał we współpracy z portalem Noizz.pl oraz festiwalem Audioriver, który każdego roku odbywa się w Płocku, w ostatnim tygodniu lipca. Bilety do kupienia na stronie ebilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/audioriver/

 

Bądź na bieżąco, śledząc kanały: 

https://www.instagram.com/noizzpl/

https://www.instagram.com/audioriver/