Preview Mode Links will not work in preview mode

Jul 20, 2022

Ta rozmowa dotyczy trzech obszarów: osobistych przemyśleń Natalii Przybysz o relacjach ze środowiskiem, połączeniu kariery muzycznej ze zrównoważonym rozwojem oraz obszarów chronionych prywatnie, które aktualnie łączą Natalię Przybysz z fundacją WWF we wspólnej misji. Czym są te obszary? Gdzie są? Kto i jak może objąć je nadzorem? A poza tym: czy muzycy mogą być eko? Co zawdzięczamy naturze i jakie zmiany wprowadzać, żeby działać w obronie środowiska. Posłuchajcie! 

 

Goście: 

Natalia Przybysz –  kompozytorka, autorka tekstów i aktywistka zaangażowana w działania proekologiczne. Jeden z czołowych głosów na polskiej scenie muzycznej. Zadebiutowała w 2001 roku współtworząc z siostrą Pauliną Przybysz zespół Sistars.

Rafał Jankowski – specjalista ds. komunikacji w Fundacji WWF. Pracuję przy obszarach chronionych i zrównoważonej gospodarce leśnej. 

 

Natalia Przybysz: https://www.instagram.com/natalia_przybysz_official/

Fundacja WWF: https://www.instagram.com/wwfpolska/

 

Zapraszam! 

Jagna Niedzielska 

https://www.instagram.com/jagna.niedzielska/

 

***

 

Podcast postał we współpracy z portalem Noizz.pl oraz festiwalem Audioriver, który każdego roku odbywa się w Płocku, w ostatnim tygodniu lipca. Bilety do kupienia na stronie ebilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/audioriver/

 

Bądź na bieżąco, śledząc kanały: 

https://www.instagram.com/noizzpl/

https://www.instagram.com/audioriver/