Preview Mode Links will not work in preview mode

Mar 06, 2023

Czerwona kartka, walka, połamane zęby i kontrowersyjna postawa arbitra. To było prawdziwe „meczycho” w Zabrzu, gdzie Górnik podejmował Legię. Jak będzie wyglądała drużyna z Warszawy bez Josue, który pauzuje za kartki?
Coraz większe kłopoty ma trener reprezentacji Polski Fernando Santos. „Lewy” i Milik z kontuzjami, a m.in. Kiwior i „Bereś” grzeją ławę. Czy selekcjoner sięgnie po zawodników z Ekstraklasy?
W programie porozmawiamy nie tylko o kryzysie Bereszyńskiego, ale również o historycznej, pierwszej przegranej Napoli w tym sezonie. Czy maszyna z Neapolu zacznie się zacinać?
Przyjrzymy się także spektakularnej klęsce Manchesteru United, który przegrał na wyjeździe z Liverpoolem aż 0:7. Zacięta walka w Premier League o Ligę Mistrzów trwa.
W tym tygodniu czekają nas europejskie puchary. Między innymi Lech stoczy pojedynek ze szwedzkim Djurgardens, Szachtar w Warszawie zagra z Feyenoordem Sebastiana Szymańskiego, a Bayern podejmie u siebie PSG, które przegrało w pierwszym meczu z bawarczykami 0:1.
Na koniec programu porozmawiamy z psychologiem sportu Kamilem Wódką o tym, jak sportowcy łączą swoją pracę z social mediami i presją ze strony kibiców. Gośćmi Łukasza Olkowicza będą Dariusz Szpakowski, Mateusz Święcicki i Radosław Majdan.