Preview Mode Links will not work in preview mode

Sep 25, 2023

Michał Probierz został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Czy to odpowiedni kandydat na to stanowisko? Czy Cezary Kulesza wybrał dobrze? Były szkoleniowiec kadry do lat 21 ma bardzo mało czasu, bowiem już w październiku reprezentacja zagra mecze eliminacji do mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi i Mołdawią. W studio zastanowimy się, czy to odpowiedni kandydat na stanowisko? Czy Cezary Kulesza wybrał dobrze? Kto nie dostanie powołania?
Po wspaniałej grze Legia Warszawa pokonała w pierwszej kolejce Ligi Konferencji Europy Aston Vila 3:2. Ze świetnej strony zaprezentowali się Paweł Wszołek, Kacper Tobiasz, Bartosz Slisz czy Patryk Kun. Z trybun oglądał ich Michał Probierz. Czy tym meczem przekonali do siebie nowego selekcjonera? Połączymy się z Pawłem Wszołkiem, który opowie nam, skąd wynika tak wysoka dyspozycja Legii Warszawa oraz czy liczy na powołanie i regularną grę w naszej kadrze.
Następnie przejdziemy do kapitana naszej reprezentacji, który zaczął znowu asystować i strzelać w Barcelonie. Przegląd Sportowy Onet zrobił ostatnio sondaż wśród Polaków, z którego wynika, że powinien zostać kapitanem i grać dalej w naszej kadrze. Czy tak samo myślą nasi eksperci? O grze naszego kapitana porozmawiamy na łączeniu z Tomaszem Ćwiąkałą.
O reprezentacji, Lewandowskim, La Lidze oraz europejskich pucharach w studio "Misji Futbol" porozmawiają Radosław Majdan, Łukasz Olkowicz, Łukasz Wiśniowski oraz Dariusz Szpakowski.