Preview Mode Links will not work in preview mode

Feb 08, 2023

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." o 07.55 są: Grzegorz Schetyna, dr Sławomir Dudek, Grzegorz Gruca i Damian Kocur. W części #WIEM rozmowa Łukasza Kadziewicza z Mikołajem Milcke.


Feb 07, 2023

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Jan Strzeżek, Dorota Zadroga, Krzysztof Luft i Ksenia Homel. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Jakubem Olkiem, Bartłomiejem Sieją i Joanną Flis.


Feb 06, 2023

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." od 7.55 są: Karol Kosiorowski, Robert Biedroń, Janusz Schwertner, Łukasz Musiał, Karolina Czechowska i Katarzyna Janowska. Z kolei Beata Tadla zaprasza dziś na część #WIEM, gdzie wystąpi Anna Cieślak i Wawrzyniec Kostrzewski.


Feb 03, 2023

Gośćmi Łukasza Kadziewicza w "Onet Rano." od 7.55 są: Krzysztof Kwiatkowski, Grzegorz Markowski, Krzysztof Wojciechowski i Sonia Bohosiewicz. W części #WIEM rozmowa Janusza Schwertnera z Pawłem Grzesiowskim i Mateuszem Baczyńskim.


Feb 02, 2023

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." o 07.55 są: Barbara Nowacka, Marcin Wyrwał, Vito Bambino i Jakub Przygoński. W części #WIEM rozmowa Łukasza Kadziewicza z dr Łukaszem Jankowskim.