Preview Mode Links will not work in preview mode

Jun 30, 2020

Gośćmi Jarosława Kuźniara w "Onet Rano." są: Borys Budka, Leszek Miller, Zbigniew Hołdys i Szymon Majewski. W części "#WIEM" rozmowa Iwony Kutyny z Jarosławem Kuźniarem o "Onet Rano.".


Jun 29, 2020

Gośćmi Jarosława Kuźniara  w "Onet Rano." o są: Anna Materska-Sosnowska, Jacek Żakowski, Cezary Tomczyk, Włodzimierz Czarzasty, Krzysztof Bosak i Aleksander Kwaśniewski. W części "#WIEM" rozmowa Iwony Kutyny z Renatą Grochal, Michałem Szułdrzyńskim i Elizą Michalik.


Jun 26, 2020

W programie rozmowa Bartosza Węglarczyka z Robertem Biedroniem, Sławomirem Neumannem, Kamilem Bortniczukiem i prof. Andrzejem Rychardem o wyborach prezydenckich. W części "#WIEM" Beata Tadla, Michał Kolanko i Sławomir Sierakowski o ostatnim dniu kampanii przed ciszą wyborczą.


Jun 25, 2020

W programie Odeta Moro rozmawia z Pawełem Kowalem, Ryszardem Schnepfem, Barbarą Wrońską, Sławomirem Zapałą i Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz. W części "#WIEM" rozmowa Bartosza Węglarczyka z Łukaszem Warzechą i Marcinem Celińskim o wizycie Andrzeja Dudy w Białym Domu.


Jun 24, 2020

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." o 07:55 byli: Joanna Koroniewska, Monika Wiśniewska, Michał Zaleski, Jerzy Rafalski oraz Łukasz Pawłowski.