Preview Mode Links will not work in preview mode

Aug 31, 2020

Gośćmi Beaty Tadli są: Krzysztof Gawkowski, Bogdan Oleszek, Maria Ejchart-Dubois, Joanna Koroniewska i Piotr Gąsowski. W części #WIEM rozmowa Odety Moro zdr Aleksandrą Piotrowską o tym, jak uczniowie mogą reagować na wejście w środowisko szkolne po półrocznej przerwie.


Aug 28, 2020

Gośćmi Tomasza Sekielskiego są: Krzysztof Śmiszek, Andrzej Seweryn, Natalia Kukulska, Jarosław Gugała oraz Filip Łobodziński. W części #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z Agnieszką Azirarili Dirks o tym, jak urządzić i zaprojektować dom, żeby dobrze czuć się w jego wnętrzu.


Aug 27, 2020

Gośćmi Iwony Kutyny są: Jan Kanthak, Krystyna Szumilas, dr hab. Tomasz Dzieciątkowski, Łukasz Zagrobelny, Monika Guzowska, dr n. med. Marek Migdał oraz Patrycja Piekutowska. W części #WIEM rozmowa Tomasza Sekielskiego z Łukaszem Wojtasikiem i Martą Wojtas o nadużywaniu przez dzieci mediów elektronicznych.


Aug 26, 2020

Gośćmi Tomasza Sekielskiego są: Kamil Bortniczuk, Maciej Witucki, Małgorzata Olasińska-Chart, Adam Wajrak oraz Krzysztof Materna. W części #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z prezydentem Bydgoszczy Rafałem Bruskim.


Aug 25, 2020

Gośćmi Iwony Kutyny są: Tomasz Trela, Witold Jurasz, Olga Bończyk i Sebastian Cybulski. W części #WIEM rozmowa Janusza Schwertnera z Leszkiem Sucholewskim.