Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 23, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." o 07.55 są: Małgorzata Ohme, Dawid Woliński oraz Jagna Niedzielska. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Katarzyną Zielińską oraz Anną Choszcz-Sendrowską.


Dec 22, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." o 07.55 są: Michał Kamiński, Paweł Juszczyszyn, Tomasz Siemiątkowski oraz Sara James. W części #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z Sylwią Walendowską-Majcher o tym, jak gotować (na święta), żeby nie marnować.


Dec 21, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Tomasz Grodzki, Ryszard Petru, dr Hanna Stolińska, Grzegorz Zawierucha, Matteo Brunetti i Adam "Nergal" Darski. W części #WIEM gościem Odety Moro jest Łukasz Borowicz, PR Manager OtoMoto.


Dec 20, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." o 07.55 są: Bartosz Węglarczyk, Szymon Hołownia, Marcin Zawada, Łukasz Kadziewicz, Kamila Kalińczak i Gabi Drzewiecka. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Marcinem Orłowskim.


Dec 17, 2021

Gośćmi Bartosza Węglarczyka w "Onet Rano." o 07.55 są: Zbigniew Girzyński, Tomasz Karauda, Janusz Piechociński, Anita Lipnicka i Katarzyna Janowska. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Katarzyną Rodziewicz i prof. Adamem Jelonkiem.