Preview Mode Links will not work in preview mode

Oct 15, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." o 07.55 są: Barbara Nowacka, Grzegorz Małecki, Andrzej Gajcy, Mateusz Wodziński, Beata Borucka. W części #WIEM rozmowa Janusza Schwertnera z Patrycją Sawicką-Sikorą i Darią Widawską w ramach Europejskiego Dnia Walki z Rakiem Piersi.


Oct 14, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." o 07.55 są: Riad Haidar, Dariusz Martynowicz, Zbigniew Janas i Andrzej Chyra. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Marcinem Wyrwałem i Bartłomiejem Bublewiczem o tym, jak wygląda sytuacja na wschodniej granicy.


Oct 13, 2021

Gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." o 07.55 są: Rafał Trzaskowski, Łukasz Kadziewicz, Andrzej Smolik oraz Katarzyna Bonda. W część #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z dr. inż. Igorem Protasowickim.


Oct 12, 2021

Gośćmi Bartosza Węglarczyka w "Onet Rano." o 07.55 są: Bartłomiej Sienkiewicz, Łukasz Jankowski, Witold Jurasz i Jacek Jelonek. W część #WIEM rozmowa Tomasza Sekielskiego z Jerzym Rafalskim o testowaniu możliwych schematów pracy i funkcjonowania na Marsie.


Oct 11, 2021

Gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." o 07.55 są: Ryszard Czarnecki, Adam Bodnar, Igor Brejdygant, Ten Typ Mes i Robert Biedroń. W część #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z Anną Konieczyńską i Bartem Staszewskim.