Preview Mode Links will not work in preview mode

May 31, 2021

Gośćmi Janusza Schwertnera w "Onet Rano." są: Magdalena Sroka, Sebastian Mikosz, Jakub Kwieciński-Mycek i Robert Szulc. W części #WIEM rozmowa z prof. dr hab. n. med. Krzysztofem Jerzym Filipiakiem o światowym dniu bez papierosa.


May 27, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Władysław Kosiniak-Kamysz, Miłosz Gocłowski, Tomasz Chaciński, Kaciaryna Byczak, Agata Jarzyna oraz Andrzej Smolik. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Michałem Cessanisem o zbliżających się wakacjach.


May 27, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: prof. Robert Flisiak, Anna Kornecka, Mateusz Grzesiak, Matteo Brunetti i Rafał Królikowski. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Olgą Korolec i Witoldem Dżuganem.


May 26, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Michał Woś, Magda i Zosia Steczkowska, Daria Abramowicz i Katarzyna Miller. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Katarzyną Pełczyńską-Nałęcz o tym, co się wydarzyło na Białorusi i jakie będą tego konsekwencje.


May 25, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Robert Biedroń, Sciapan Puciła, Anna Gańczarek-Rał i Ewa Farna. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Tomikiem Grewińskim i Arkiem Kłusowskim o tym, czego branża muzyczna oczekuje od rządu i kiedy wrócą koncerty na żywo.