Preview Mode Links will not work in preview mode

Aug 30, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Aleksandra Gajewska, Tomasz Rożek, Kinga Dębska oraz Baash. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Małgorzatą Nowicką i Magdaleną Zaborowską.


Aug 30, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Jan Komasa, Waldemar Buda, gen. Bogusław Pacek i Bartłomiej Bublewicz. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z adwokatem Danielem Witko o sytuacji prawnej uchodźców na granicy polsko-białoruskiej. "Onet Rano. Zacznij z nami dzień" to poranne pasmo nadawane na żywo,...


Aug 27, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Franciszek Sterczewski, Oswald Pereira, Jakub Józef Orliński i Robert Szulc. W części #WIEM rozmowa Janusza Schwertnera z prof. Moniką Płatek o sytuacji na granicy polsko-białoruskiej.


Aug 26, 2021

Gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." są: Joanna Senyszyn, dr Michał Sutkowski, Bartłomiej Bublewicz, Marcin Kedra, Łukasz Kadziewicz, Piotr Głowacki i Eleonora Szafran. W części #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z Gabrielą Bar i Przemkiem Pyzielem o tym, jakie działania podjąć, by ograniczyć ilość śmieci.


Aug 25, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Andrzej Sośnierz, Robert Korzeniowski, Patrick Radzimierski, Zofia Zaniewska-Wojtków i Piotr Wojtków. W części #WIEM rozmowa Janusza Schwertnera z Łukaszem Długowskim i Katarzyną Krzyżewską.