Preview Mode Links will not work in preview mode

Oct 31, 2022

Gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." są: Marcin Wyrwał, Małgorzata Kidawa-Błońska, Ewa Ewart, Agnieszka Beczek i Renata Kuryłowicz. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Marcinem Kowalczykiem z fundacji WWF Polska.


Oct 28, 2022

Gośćmi Łukasza Kadziewicza są: Radosław Majdan, Kamil Bortniczuk, dr Magdalena Kaczor i Beata Olga Kowalska. W części "Onet Rano Wiem" gościem Janusza Schwertnera jest Jacek Harłukowicz


Oct 27, 2022

Gośćmi Bartosza Węglarczyka w "Onet Rano." o 7.55 są: Marcin Zawada, Marcin Wyrwał, Borys Budka, Wojciech Jagielski i Anja Franczak. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Magdaleną Borek-Dwojak.


Oct 26, 2022

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." o 07.55 są: Marcin Wyrwał, Tomasz Trela, Małgorzata Gołota, Ewa Raczyńska, Rafał Miszkie oraz Julia Kamińska. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z dr n. hum Magdaleną Wegner-Jezierską.


Oct 25, 2022

Gośćmi Janusza Schwertnera w "Onet Rano." są: Marcin Wyrwał, Jacek Rostowski, Zeinab Hashmat, Katarzyna Kopczyńska-Kwiatek, Mariusz Brymora i Sławomir Peszko. W części Onet Wiem rozmowa Odety Moro z dr. hab. Michałem Krzysiakiem i Markiem Świciem.