Preview Mode Links will not work in preview mode

May 15, 2020

Najgorsza sytuacja z COVID-19 panuje na Śląsku – stąd jest co czwarty chory, w sumie zanotowano tu 4,5 tys. przypadków koronawirusa, w tym 165 przypadków śmiertelnych.

Głównym siedliskiem wirusa są oczywiście kopalnie, które – w przeciwieństwie do fabryk, sklepów i szkół – nie wstrzymały...


May 10, 2020

Partia rządząca nie ma czasu przejmować się kryzysem i bezrobociem, bo trwa teatr absurdu związany z wyborami prezydenckimi.

Wybory miały się odbyć 10 maja, a 30 mln kart do głosowania zostało już wydrukowanych. W końcu, po tygodniach zaprzeczania rzeczywistości i kolejnych blamażach, na cztery dni przed...


May 03, 2020

Rząd zapowiedział dalsze luzowanie obostrzeń. W połowie mają do pracy wrócą fryzjerzy i kosmetyczki. W Polsce z większości zakazanych usług można skorzystać, ale – nielegalnie. Fryzjerzy i kosmetyczki umawiają się pojedynczo w salonie albo podają adres domowy. Czasami trzeba najpierw udowodnić, że...


Apr 29, 2020

Coraz głośniej o koronawirusie wypowiadają się celebryci i influencerzy. Fit Lovers twierdzili, że podgrzana woda zabija wirusa. Magda Gessler – że wystarczy posolona cebula. Rośnie także grupa protestujących przeciw szczepionce – wśród nich Magda Gessler oraz Iwan Komarenko.

Z Aleksandrą...


Apr 26, 2020

Nie wiadomo, w oparciu o jakie prawo miałyby się one odbyć, kto miałby wydrukować karty wyborcze – a kto za to zapłacić. 

W pierwszej części Wojciech Cieśla opowiada o działaniach ludzi wicepremiera Jacka Sasina, którzy zdziwili się, że nie wszystko da się w Polsce załatwić „na rympał”.

Zaraz...