Preview Mode Links will not work in preview mode

Jul 02, 2021

Tomasz Lis wraz z profesorem Niallem Fergusonem podsumowują erę pandemiczną.

Słuchasz podcastu z serwisu mediaklub.pl na którym znajdziesz inne podcasty, artykuły i wideo. Skorzystaj z promocyjnej oferty na mediaklub.pl/podcasty. Szczegóły w regulaminie na stronie.


Jul 02, 2021

O woke culture i cancel culture – co oznaczają, skąd się wzięły i co robią z naszym światem – Tomasz Lis rozmawia z prof. Agatą Bielik Robson z Uniwersytetu Nottingham.

Słuchasz podcastu z serwisu mediaklub.pl na którym znajdziesz inne podcasty, artykuły i wideo. Skorzystaj z promocyjnej oferty na...


Jul 02, 2021

Znowu na ustach całego świata jest Rosja, jest Moskwa, jest prezydent Putin. Czas porozmawiać o tym wszystkim, co dzieje się w Moskwie i okolicach. Gościem Tomasza Lisa jest Henry Foy, korespondent „Financial Times”, najpierw w Warszawie, potem w Indiach a teraz z Moskwie.

Słuchasz podcastu z serwisu...


Jul 02, 2021

– Epizod? Zakręt? A może przełom w historii? Czym będą ostatnie protesty w Rosji dla Władimira Putina, Wschodu i Polski? – Tomasz Lis zaprasza na rozmowę z prof. Wladislawem Zubokiem z London School of Economics.

Słuchasz podcastu z serwisu mediaklub.pl na którym znajdziesz inne podcasty, artykuły i wideo....


Jul 02, 2021

O demokracji, o państwie prawa i o tym, czy my tak naprawdę w Europie - jako państwo Polska - jeszcze jesteśmy, czy powoli z niej wychodzimy i co zrobić, byśmy nie wyszli, byśmy w tej Europie pozostali, Tomasz Lis rozmawia z profesorem Markiem Safjanem.

Słuchasz podcastu z serwisu mediaklub.pl na którym...