Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 09, 2021

Beata Pawlikowska to kobieta-instytucja. Od ponad 30 lat nie ogląda się w stronę trendów, tego co aktualnie jest modne, tylko konsekwentnie podąża swoją drogą. Była jedną z pierwszych Polek samotnie przemierzających amazońskie dżungle. Jednak podróży i doświadczeń życiowych z nich płynących nie zostawia tylko dla siebie - tymi historiami Pani Beata dzieli się poprzez swoje audycje, programy wideo, wpisy w mediach społecznościowych i książki. Książki nie tylko podróżnicze, ale i kulinarne. "Byłam swoim największym wrogiem" - opowiada dzisiaj w wywiadach. Ale zaraz potem dodaje, że to w podróży nauczyła się akceptować siebie i namawia do tego innych. I właśnie m.in. o tym opowiada w rozmowie z Tomaszem Raczkiem w najnowszym odcinku podcastu "The Originals".

Rozmowa z Beatą Pawlikowską to ostatni odcinek pierwszej serii wywiadów Tomasza Raczka z wyjątkowo oryginalnymi postaciami. Na drugi sezon "The Originals" zapraszamy w styczniu.

"The Originals" to seria rozmów Tomasza Raczka z wyjątkowymi osobami. Wyjątkowymi nie ze względu na swój fach czy swoją pasję, ale ze względu na to, że to oni stali się wzorem dla innych. Byli oryginałami. Jak doszli do tego miejsca? Co sprawia, że ich nazwiska, ich osiągnięcia i ich dzieła są standardem dla innych?