Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 24, 2019

„Gra o tron”, „When they see us”, „Czarnobyl”, a może jeszcze coś innego? To te seriale zdominowały serwisy streamingowe w minionym roku. I jeżeli nie wiesz, czym zabić czas przed Nowym Rokiem - śmiało możesz posłużyć się naszą listą. O najlepszych serialowych odkryciach 2019 roku Bartosz...


Dec 19, 2019

"Wiedźmin" to serial, po który naprawdę warto sięgnąć. Czy jednak Henry Cavill - właśnie w roli tytułowego Wiedźmina - dźwiga tę rolę? Recenzja pierwszych pięciu odcinków w nowym podcaście "Węglarczyk o serialach".


Dec 19, 2019

To specjalna kategoria seriali - obiecały dużo po zwiastunie lub pierwszym odcinku, ale ostatecznie kompletnie zawiodły widzów. Które rozczarowały najbardziej? O tym Bartosz Węglarczyk rozmawia z Piotrem Markiewiczem i Kamilem Rutkowskim.


Dec 12, 2019

Trzecia seria "Watahy" na HBO nie rozczarowuje. Jak wygląda produkcja serialu, jak wyszukiwanie miejsc, casting i dobór muzyki? M.in. o tym Bartosz Węglarczyk i Piotr Markiewicz rozmawiają z producentem serialu - Bogumiłem Lipskim.


Dec 05, 2019

Hitowy serial "The Crown" nie jest przypadkiem - jego twórca Peter Morgan ma na swoim koncie inne świetne produkcje dotykające brytyjskiej polityki i monarchii. M.in. "trylogię Blaira", w której w postać byłego premiera Wielkiej Brytanii wciela się Michael Sheen. O tych produkcjach w nowym podcaście...