Preview Mode Links will not work in preview mode

Sep 21, 2023

Całość bezpłatnie TYLKO w aplikacji Onet Audio.

— Wydaje mi się, że jest troszkę inaczej, jeśli chodzi o ten trzeci sezon. Widzowie, którzy oglądali poprzednie sezony, mogli się przyzwyczaić do pewnej formuły, a nowy sezon niesie coś innego — tłumaczy gość specjalny odcinka, reżyser trzeciego sezonu serialu "Belfer", Łukasz Grzegorzek, dodając: — Jeśli chodzi o tego starego, dobrego "Belfra", to jest oczywiście kryminalna zagadka.

— Maciek Stuhr często to mówi, że w zeszłych sezonach Belfer to był jeździec znikąd — mówi Łukasz Grzegorzek — Ja jako dzieciak bardzo lubiłem kryminały i jak sobie kojarzyłem tego Belfra z pierwszego sezonu, to najczęściej do głowy przychodził mi Sherlock Holmes. No, ale o Sherlocku wiedziałem dużo, a o Belfrze nic nie było wiadomo. W nowym sezonie mówimy o nim znacznie więcej: kim jest, skąd się wziął — dodaje.

— Roma Gąsiorowska jako policjantka? Biorę w ciemno. Jacek Koman? Uwielbiam — podsumowuje obsadę Bartosz Węglarczyk.

— Coraz rzadziej powstają filmy, które potrafią opowiedzieć fajną historię w półtorej godziny, a mało kto potrafi zrobić dobry, trzygodzinny film — mówi gościni programu, Jaśmina Marczewska.

W najnowszym odcinku podcastu "O serialach" rozmawiamy także o "Prawniku z Lincolna", piątym sezonie serialu "Fauda", polskiej produkcji "Infamia" oraz o nowym pokoleniu młodych aktorów.