Preview Mode Links will not work in preview mode

Nov 17, 2023

Całość bezpłatnie TYLKO w aplikacji Onet Audio.

W najnowszym odcinku podcastu "O serialach" króluje – niemal dosłownie – nowy sezon serialu "The Crown". Czy okazał się hitem? Poza tym wiele serialowych i filmowych nowości, największych zaskoczeń i zawodów, które przedstawiają Bartosz Węglarczyk, Piotr Markiewicz oraz gościni odcinka, redaktorka naczelna Onet Lifestyle – Dominika Olszyna-Kniaź.

— Ja jestem rozczarowana — odnosi się do najnowszego sezonu "The Crown" Dominika Olszyna-Kniaź  — Znamy historię, więc trochę ciężko na początku to oglądać, jak już wiemy, co się wydarzy i do czego idziemy. Jesteśmy blisko tej historii, bo już w niej żyliśmy. Może dlatego poprzednie sezony wydawały się ciekawsze.

— Diana wychodziła tam [w serialu "The Crown" — przyp. red.] na bardzo negatywną postać. Widać było, że wszyscy widzą, że ona ma duży wpływ i impact na świat, nawet padło tam takie stwierdzenie, że jak ona mówi, to świat słucha, ale jak schodziliśmy do tego poziomu jej prywatności, to była cyniczna w tym. Tak została przedstawiona w tym serialu — wyjaśnia Piotr Markiewicz.

— Być może niskobudżetowa, ale naprawdę fajnie zagrana. Solidna, fajna historia — mówi Bartosz Węglarczyk o serialu "Morderczynie" — Dziewczyny, które są głównymi bohaterkami, świetnie tam grają — dodaje.