Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 28, 2023

Całość bezpłatnie TYLKO w aplikacji Onet Audio.

W najnowszym odcinku podcastu "O serialach", który jest ostatnim w tym roku, Bartosz Węglarczyk i Piotr Markiewicz skupiają się na produkcjach z 2023, które wzbudziły w nich — i widzach oraz widzkach — największe emocje. Które seriale zachwyciły, które były tak złe, że aż dobre, a o których chcemy zwyczajnie zapomnieć? Zapraszamy do słuchania!

— Pierwszy sezon "The Bear" mnie nie powalił. Podobał mi się bardzo, to był super serial, ale jakoś tam obejrzałem. Natomiast drugi sezon: szczęka mi opadła, to była niezwykła rzecz — opowiada o jednym z najlepszych seriali tego roku Bartosz Węglarczyk.

— Kolejna rzecz to netfliksowski serial "Beef". Opowieść o małej, niegroźnej sytuacji samochodowej, która doprowadza do nieprawdopodobnych skutków. Rzecz, która wygląda jak komedia, ale absolutnie nią nie jest. To epicka opowieść o samotności we współczesnym świecie — wyjaśnia redaktor naczelny Onetu.

— Musiało się pojawić coś z Marvela, więc nie możemy nie powiedzieć o "Lokim" — zaczyna Piotr Markiewicz — To najlepsza i najważniejsza produkcja marvelowa w tym roku. Świetne pociągnięcie postaci Toma Hiddlestona, świetnie zagrany, z piękną puentą, która z jednej strony jest połączeniem historii komiksowej, ale i zamknięciem całej osi fabularnej tej postaci.