Preview Mode Links will not work in preview mode

Aug 31, 2023

Całość bezpłatnie TYLKO w aplikacji Onet Audio.

— Ostatnia scena ostatniego odcinka tak bardzo wszystko wywraca, że z jednej strony nienawidzisz dziewczyny, która gra główną rolę, a z drugiej strony w pełni rozumiesz decyzję, którą podejmuje na sam koniec — mówi Piotr Markiewicz o serialu "Rozmowy z przyjaciółmi" — Rzadko mi się to zdarza, ale ta końcówka bardzo działa na emocje. Wszystko w tobie buzuje na milion różnych sposobów. Bardzo szanuję tak napisany storytelling.

— Obejrzałem dostępne odcinki nowego sezonu "Zbrodni po sąsiedzku". Bardzo głośny serial, absolutnie utrzymuje poziom poprzednich dwóch sezonów — mówi Bartosz Węglarczyk — Przyznam, że na początku nie byłem fanem tego serialu, nie podzielałem tych wszystkich zachwytów, a serial mnie momentami nudził. Teraz zdecydowanie polecam zobaczyć.

— Bardzo mało to doceniamy, ale jednak "And Just Like That" co tydzień pojawia się w nagłówkach sekcji kulturalnych. Mówią o tym serialu. Może to jakaś miara sukcesu w kategorii guilty pleasure? — zastanawia się Piotr Markiewicz.

W najnowszym odcinku podcastu "O serialach" rozmawiamy także o filmach, które są już nakręcone, ale na ich premierę jeszcze poczekamy, o tym, którą z licznych miłości Carrie Bradshaw chcielibyśmy przywrócić do serialu "And Just Like That" i o tym, czy Meryl Streep okaże się morderczynią.