Preview Mode Links will not work in preview mode

Nov 15, 2021

Ratuje swoich towarzyszy z każdej opresji. Do pokonywania złej energii używa mocy swojego uśmiechu. Superbohaterowie są wśród nas! Poznajcie jednego z nich!


Nov 15, 2021

Mogłaby już odpoczywać i cieszyć się życiem na emeryturze. A jednak zdecydowała, że poszuka szczęścia w kolejnej pracy. "Hej przygodo!" to życiowa dewiza, która popycha Jolę do kolejnych wyzwań. Brakuje Ci motywacji? Potrzebujesz inspiracji? Koniecznie posłuchaj tej rozmowy!


Nov 15, 2021

Czy mając 20 lat można być tak zorganizowanym, aby łączyć pasję, pracę i naukę? Okazuje się, że tak! Wystarczy dobry plan i determinacja. Jak to robi przyszły wirtuoz gitary basowej i kolejny bohater naszego cyklu? Posłuchajcie rozmowy z Szymonem!


Nov 15, 2021

Gaszenie pożarów i pomoc innym to jego codzienność. Poznajcie strażaka ochotnika i niedoszłego koszykarza. Człowiek o silnej dłoni i złotym sercu - Andrzej!


Nov 15, 2021

Kobieta, która mogłaby siłą i skromnością obradować kilka osób. Zawodowo zajmuję się pomaganiem innym, a jej doba trwa dłużej niż 24 godziny. Prezeska klubu piłkarskiego, ratowniczka medyczna i mama dwóch synów. Poznajcie Kamilę!