Preview Mode Links will not work in preview mode

Oct 26, 2023

Trudno uwierzyć, że od kinowej premiery „Krainy lodu” minęła już cała dekada. Film stał się pokoleniowym doświadczeniem młodych widzów na całym świecie, piosenki na stałe weszły do disneyowskiego kanonu, a filmowe cytaty do naszego języka. Olbrzymia popularność zainspirowanej „Królową...


Oct 16, 2023

W dniu setnej rocznicy powstania wytwórni Disneya przyglądamy się historii powstania jej pierwszej pełnometrażowej produkcji – „Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkom” - filmowi, od którego wszystko się zaczęło. W finałowym odcinku naszej serii usłyszycie wszystkich dotychczasowych gości podcastu...


Oct 12, 2023

Z okazji finału serialu Disney+ „Ahsoka” rozmawiamy o jednej z najbardziej niezwykłych i oddanych społeczności – fanach Gwiezdnych wojen. Jak rodziła się w Polsce popularność Sagi Skywalkerów i co w tej historii przyciąga widzów do dziś?


Oct 05, 2023

Jakiś czas temu wiadomość o tym, że Polak zagra w produkcji Marvel Studios rozgrzała polski internet do czerwoności. O tym, jak pracowało się na planie serialu „Hawkeye” usłyszymy z pierwszej ręki. Naszym gościem jest Piotr Adamczyk.


Sep 28, 2023

Jeśli dorastaliście w czasach szczytu popularności „Hannah Montana” i „Czarodziejów z Waverly Place” na pewno pamiętacie pierwszą polską produkcję Disney Channel – Do dzwonka. W naszym studiu po latach wspominają ją młodzi aktorzy.