Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 01, 2023

Raków Częstochowa wygrał na wyjeździe ze Sturmem Graz 1:0. Było to pierwsze zwycięstwo w historii w grupie w europejskich pucharach dla klubu z Częstochowy. Dzięki niemu ekipa Dawida Szwargi wciąż liczy się w walce o pozostanie w pucharach. Również Legia Warszawa zaprezentowała bardzo dobry i ofensywny futbol w pierwszej połowie z Aston Villą. Niestety w drugiej połowie Anglicy okazali się lepszym zespołem i ostatecznie Legia przegrała 1:2.
Dla Rakowa kolejny ważny test już w niedzielę, kiedy zmierzy się z liderem Ekstraklasy Śląskiem Wrocław. Czy zdążą się zregenerować? Czy Śląsk wykorzysta świeżość swoich zawodników i umocni się na fotelu lidera?
Następnie połączymy się z prezesem Stali Mielec Jackiem Klimkiem, który opowie o tym, co się dzieje w klubie i skąd niechęć kibiców do jego osoby. Na koniec programu przyjrzymy się 1. lidze, w której Wisła Kraków wygrała pierwszy mecz od czterech kolejek. Do trzeciego miejsca brakuje im trzech punktów.
Na program zaprasza Jarosław Koliński, a jego gośćmi będą Radosław Majdan oraz Piotr Glamowski.