Preview Mode Links will not work in preview mode

Oct 28, 2022

W kolejnym odcinku "Technicznie Rzecz Biorąc" gościem Macieja Kaweckiego był Rafał Znyk, General Manager MINI Polska. Opowiedział on o pierwszym elektrycznym modelu Mini Cooper SE, który trafił na rynek, wraz z całą paletą korzyści, jakie płyną z elektromobilności. 

Partnerem programu jest MINI Polska....


Oct 25, 2022

W kolejnym odcinku "Technicznie Rzecz Biorąc" gościem Macieja Kaweckiego był Dawid Zięcina, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa firmy Dagma. Opowiedział on o niepokojących wynikach raportu ESET, dotyczącego zagrożeń w sieci w 2022 r. Dowiedzieliśmy się także, jak można ustrzec się przed najpopularniejszymi...


Oct 18, 2022

W kolejnym odcinku "Technicznie Rzecz Biorąc" gościem Macieja Kaweckiego był Wojciech Zemek, sekretarz Stanisława Lema. Opowiedział on o tym, jak wyglądała praca jednego z najwybitniejszych polskich pisarzy, a także w jakich kategoriach myślał on o swoich "przewidywaniach" przyszłości.

Partnerem programu...


Oct 18, 2022

W kolejnym odcinku "Technicznie Rzecz Biorąc" gościem Macieja Kaweckiego był  Paweł Brzezicki, Trener Produktowy w Samsung Electronics Polska. Opowiedział on o tym, jak wygląda dzień z perspektywy posiadacza urządzeń smart, podłączonych w system SmartThings.

Partnerem programu jest Samsung
Materiał...


Oct 18, 2022

W kolejnym odcinku "Technicznie Rzecz Biorąc" gośćmi Macieja Kaweckiego byli Marcin Sikorski, Bartosz Dobrowolski, ekspert cyfrowej transformacji współpracujący z marką Samsung i Jacek Wąsowski, współpracownik redakcji Komputer Świat. Oboje odpowiadali na pytania, w jakich obszarach życia rozwiązania smart...