Preview Mode Links will not work in preview mode

Apr 18, 2024

Od ćwierć wieku rozwija biznes, a dziś zdecydowanie przekonuje, że w Polsce niezbędna jest budowa CPK, by kraj mógł rozwijać się przez kolejne 20-30 lat. Krzysztof Domarecki, założyciel i główny akcjonariusz Grupy Selena, holdingu zajmującego się produkcją chemii budowlanej, w najnowszym odcinku In...


Apr 04, 2024

Koalicja rządząca sięgnęła po władzę obietnicą 100 konkretów po 100 dniach. My pytamy, jakich konkretów oczekuje od rządu biznes?


Mar 21, 2024

W 2023 r. samochody z segmentu Top End Vehicle osiągnęły na świecie najlepszy wynik w historii. Ile osób chce kupić auta z najwyższej półki i jakie wyzwania czekają branżę? O tym w nowym odcinku programu „In Business” redaktor naczelny Business Insider Polska Mikołaj Kunica rozmawiał z Marcinem Kwoką,...


Mar 07, 2024

Panattoni jest jednym największych na świecie prywatnych deweloperów nieruchomości przemysłowych. Firma posiada ponad 50 oddziałów na całym świecie i obsłużyła ponad 2,5 tys. klientów. Jak warszawski start-up stał się liderem rynku?


Feb 15, 2024

Z ich aplikacji korzysta już ponad 11 mln użytkowników, a sieć ma bardzo ambitne plany na kolejne europejskie rynki. Co w 2024 roku zamierza osiągnąć grupa InPost? O tym w najnowszym odcinku In Business mówi Szymon Wałach, wiceprezes InPost ds. digitalu i strategii.