Preview Mode Links will not work in preview mode

Jun 21, 2024

Największy w Polsce i drugi w UE operator kolejowych przewozów towarowych wjechał na ślepy tor? Jak tam się znalazł i ja musi być cena za ratowanie PKP Cargo?


May 30, 2024

Czy i kiedy ceny mieszkań w Polsce przestaną piąć się w górę. I czy ten scenariusz w ogóle jest realny? Gościem InBusiness jest Ernest Pytlarczyk, główny ekonomista Pekao SA.


May 09, 2024

Błyskawiczny rozwój technologii niemal z dnia na dzień zmienia sposób prowadzenia biznesu. Kto przetrwa na coraz bardziej wymagającym rynku? O tym w nowym odcinku programu "In Business" redaktor naczelny Business Insider Polska Mikołaj Kunica rozmawiał podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego z Szymonem...


Apr 18, 2024

Od ćwierć wieku rozwija biznes, a dziś zdecydowanie przekonuje, że w Polsce niezbędna jest budowa CPK, by kraj mógł rozwijać się przez kolejne 20-30 lat. Krzysztof Domarecki, założyciel i główny akcjonariusz Grupy Selena, holdingu zajmującego się produkcją chemii budowlanej, w najnowszym odcinku In...


Apr 04, 2024

Koalicja rządząca sięgnęła po władzę obietnicą 100 konkretów po 100 dniach. My pytamy, jakich konkretów oczekuje od rządu biznes?