Preview Mode Links will not work in preview mode

Apr 04, 2024

Koalicja rządząca sięgnęła po władzę obietnicą 100 konkretów po 100 dniach. My pytamy, jakich konkretów oczekuje od rządu biznes?


Mar 21, 2024

W 2023 r. samochody z segmentu Top End Vehicle osiągnęły na świecie najlepszy wynik w historii. Ile osób chce kupić auta z najwyższej półki i jakie wyzwania czekają branżę? O tym w nowym odcinku programu „In Business” redaktor naczelny Business Insider Polska Mikołaj Kunica rozmawiał z Marcinem Kwoką,...


Mar 07, 2024

Panattoni jest jednym największych na świecie prywatnych deweloperów nieruchomości przemysłowych. Firma posiada ponad 50 oddziałów na całym świecie i obsłużyła ponad 2,5 tys. klientów. Jak warszawski start-up stał się liderem rynku?


Feb 15, 2024

Z ich aplikacji korzysta już ponad 11 mln użytkowników, a sieć ma bardzo ambitne plany na kolejne europejskie rynki. Co w 2024 roku zamierza osiągnąć grupa InPost? O tym w najnowszym odcinku In Business mówi Szymon Wałach, wiceprezes InPost ds. digitalu i strategii.


Feb 08, 2024

Nowe globalne badanie przeprowadzone wśród dyrektorów generalnych przez PWC pokazuje nastroje, które panują na najwyższych szczeblach wielkich firm. Czego obawiają się prezesi polskich i światowych korporacji? Dlaczego biznes potrzebuje kolejnej transformacji? O tym w nowym odcinku programu "In Business"...