Preview Mode Links will not work in preview mode

Nov 28, 2023

Po zaprzysiężeniu nowego rządu tematem numer jeden jest Dominika Chorosiński jako minister kultury. Na nowo rozgłos zyskuje także jej mąż - także aktor. Lech Wałęsa zdradza, co stało się z jego majątkiem, a Szymon Hołownia jest porównywany do Ronalda Reagana. Nietęgą minę ma natomiast Enrique...


Nov 27, 2023

Nowy dzień, nowe newsy. Gwiazdą poniedziałku bezapelacyjnie została Dominika Chorosińska - kiedyś aktorka "M jak miłość i bohaterka skandalu obyczajowego, dziś minister kultury i dziedzictwa narodowego. Zapraszam na nowy odcinek podcastu "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek. 


Nov 25, 2023

Nie takiego finału spodziewali się widzowie teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Geniusz Artur Baranowski nie dotarł na ostateczną rozgrywkę. Zdradzamy kulisy. Zapraszam na piątkowy "TOP Plejady" - Grzegorz Dobek. 


Nov 24, 2023

Pan Artur Baranowski swoim wyczynem w teleturnieju "Jeden z dziesięciu" w mgnieniu oka stał się bohaterem, którym interesuje się cała Polska. Czym jeszcze żył show-biznes? Zapraszam na czwartkowy "TOP Plejady" - Grzegorz Dobek. 


Nov 22, 2023

"Sylwester Marzeń" TVP w Zakopanem, Małgorzata Rozenek-Majdan w Sejmie (w przeciwieństwie do nieobecnego Szymona Hołowni), przygotowania Polki do występu na Eurowizji Junior. Zapraszam na środowe wydanie podcastu "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek.