Preview Mode Links will not work in preview mode

Feb 12, 2024

Za nami jedna z najbardziej oczekiwanych nocy w świecie rozrywki. Super Bowl 2024 i show Ushera przechodzi do historii. Co działo się w Las Vegas? Emocji nie brakuje też na polskim podwórku. Zapraszam na "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek. 


Feb 07, 2024

Dantejskie sceny przed Sejmem, choroba króla Karola III, afera z Popkiem – w show-biznesie nie ma chwili wolnego. Zapraszam na kolejny "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek. 


Feb 05, 2024

Rozdanie Grammy, wielki powrót Celine Dion, ale też blaski i cienie trójkątów w show-biznesie. A na koniec breaking news – Dorota Gawryluk wystartuje w wyborach prezydenckich? Zapraszam na "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek. 


Feb 02, 2024

Wiosenna ramówka Polsatu ogłoszona. Zabraknie w niej kabaretów. Oliwy do ognia dolały słowa Edwarda Miszczaka dla Plejady. Dosadnie odpowiedział mu Kabaret Młodych Panów. Zapraszam na "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek. 


Jan 31, 2024

Król Danii odwiedził Polskę. Fryderyk X wystawia kolację "na bogato". Zabrał ze sobą kucharzy, składniki z różnych zakątków świata, a my wiemy, co pojawi się na stole, przy którym zasiądzie m.in. Andrzej Duda. Zapraszam na "TOP Plejady" – Grzegorz Dobek.