Preview Mode Links will not work in preview mode

Oct 21, 2021

Na platformie streamingowej Player.pl ukazał się serial "Pajęczyna", którego akcja rozgrywa się w dwóch przestrzeniach czasowych: 1978 i 2010 rok, a główną rolę gra w nim Joanna Kulig. 

Po nieudanym thrillerze politycznym, jakim był serial "1983", wreszcie doczekaliśmy się produkcji, która może spodobać...


Oct 14, 2021

Choć w tej produkcji czuć rozmach i duże pieniądze, to nie sposób oprzeć się wrażeniu, że Fundacja to serial bardzo nierówny, a w trakcie jego oglądania niekiedy może powiać nudą. 
 
Pierwszy odcinek "Fundacji" może się podobać, pomimo bardzo szybkiego tempa. W drugim odcinku mamy ustabilizowanie...


Oct 07, 2021

Ten serial to w tej chwili numer jeden na Netflixie. Mówi się nawet o tym, że to najbardziej popularna produkcja w historii Netflixa. Tym razem masy się nie mylą. "Squid Game" narobi jeszcze dużo szumu i zbierze wiele nagród.

Seriale i filmy, o których rozmawiamy: 

4.15 - "Nie czas umierać"
12.20 - "Squid...


Sep 30, 2021

Jeśli do tej pory mogliśmy narzekać na Apple TV+, że pojawia się tam mało produkcji, tak w tym sezonie dają czadu. Wszyscy czekaliśmy na "Fundację", która bardzo wciąga, drugi sezon "The Morning Show" trzyma poziom, a "Ted Lasso" to historyczne osiągnięcie w serwisach streamingowych.

Choć drugi sezon...


Sep 23, 2021

"1001 seriali, które musisz obejrzeć" to książka, która przypadkiem trafiła w ręce Piotra Markiewicza. Zainspirowani tym, jakie produkcje się w niej znalazły, postanowiliśmy zrobić o tym specjalny odcinek. Książka ma prawie 1000 stron i zawiera serial, które powstały od początku telewizji aż do dziś, a...