Preview Mode Links will not work in preview mode

May 12, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Marek Pęk, Klaudia Jachira, Longina Kaczmarska, Wiesław Kot i Kasia Werner. W części #WIEM rozmowa z Jackiem Czauderną o tym, jak branża gastronomiczna przygotowuje się na częściowe otwarcie.


May 11, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Marcin Duma, Paweł Zalewski, Marek Łuczyński, Zygmunt Miłoszewski i Janina Bąk. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z prof. Arturem Mamcarzem o tym, jaki wpływ na nasze zdrowie ma kawa.


May 10, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Łukasz Kadziewicz, Leszek Miller, Wojciech Andrusiewicz, Adam Drzewicki, Adam Małysz i Katarzyna Werner. W części #WIEM rozmowa Bartosza Węglarczyka z Olgą Korolec i Kamilem Wyszkowskim o tym, czym jest akcja Onet kocha biznes.


May 07, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Władysław Kosiniak-Kamysz, Kamil Bortniczuk, Michał Wawrykiewicz, Andrzej Piaseczny oraz Katarzyna Kucewicz. W części "#WIEM" rozmowa z Janusza Schwertnera z Karolem Wójcickim o 20-tonowym fragmencie chińskiej rakiety, który ma spaść w sobotę na Ziemię.


May 06, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Joanna Senyszyn, Jan Maria Jackowski, Robert Flisiak, Eliza Myk oraz Paulina Smaszcz. W części #WIEM rozmowa Janusza Schwertnera z Lidą Adamską i Markiem Zuberem o tym, czym jest Fundusz Odbudowy i ile Polska na nam zyska?