Preview Mode Links will not work in preview mode

Mar 05, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Izabela Leszczyna, Wojciech Konieczny, Apoloniusz Tajner, Monika Brodka i Katarzyna Janowska. W części "#WIEM" rozmowa z Marianną Fijewską, autorką książki "Policjantki. Kobiece oblicze polskich służb".


Mar 04, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." byli: Andrzej Sośnierz, Cezary Piórkowski, Marcin Konrad Jaroszewski, prof. Robert Flisak oraz Mela Koteluk. W części "#WIEM" rozmowa z prof. Pawłem Bogdańskim i Agatą Ziemnicką o tym, dlaczego przez pandemię coraz bardziej tyjemy.


Mar 03, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Mateusz Baczyński, Michał Szczerba, Igor Tuleya, Michał Rogalski, Hubert Urbański, Marta Pilarska, Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj. W części "#WIEM" rozmowa z Rafałem Piszczkiem i Jakubem Zielińskim.


Mar 02, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Marcin Duma, Krzysztof Gawkowski, Agnieszka Kudlik-Budzińska, Sylwia Majcher i Anna Mucha. W części "#WIEM" rozmowa z Martą Lech-Maciejewską o tym, dlaczego klocki Lego to świetny sposób na wspólną zabawę z dzieckiem.


Mar 01, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Tomasz Siemoniak, Kamil Wolnicki, Włodzimierz Zientarski, Agnieszka Hyży i Natalia Przybysz. W części "#WIEM" rozmowa z Anną Tatarską o tym, jakie seriale najchętniej oglądają Polacy.