Preview Mode Links will not work in preview mode

Jul 26, 2021

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Barbara Nowacka, Rafał Sonik, Mary Komasa, Magda Mołek i Łukasz Kadziewicz. W części #WIEM rozmowa Janusza Schwertnera z bohaterkami reportażu "Piżamki".


Jul 23, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Zbigniew Girzyński, Katarzyna Werner, Urszula, Jerzy Owsiak i Łukasz Kadziewicz. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Michałem Kwintą o tym, jak będzie wyglądała praca biurowa po pandemii.


Jul 22, 2021

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Artur Dziambor, dr Mikołaj Małecki, Aldona Marciniak, Łukasz Kadziewicz i Dawid Kwiatkowski. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z prof. Bartłomiejem Kałużnym o tym, jak wygląda nowatorskie leczenie zaćmy i czym są soczewki wewnątrzgałkowe.


Jul 21, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Jan Strzeżek, Tomasz Zimoch, Oliwia Bosomtwe i Doda. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Martą Gajowniczek, Maciejem Hermanem i Joanną Klimas-Profus o 170-leciu firmy Wedel.


Jul 20, 2021

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Joanna Senyszyn, Piotr Niemczyk i Kamil Szeptycki. W części #WIEM rozmowa Beaty Tadli z Dominiką Kossakowską o tym, co zamierzają zrobić pływacy cofnięci z Tokio.