Preview Mode Links will not work in preview mode

Sep 25, 2020

Dziś gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." o 07:55 byli: Barbara Nowacka, Kamil Bortniczuk, Agata Diduszko, Łukasz Durajski i Mira Suchodolska. W części "#WIEM" rozmowa Iwony Kutyny o projekcie #wysychamy i problemie suszy w Polsce. "Onet Rano. Zacznij z nami dzień" to poranne pasmo nadawane na...


Sep 24, 2020

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Paweł Poncyljusz, prof. Leszek Balcerowicz, Konrad Kuźmiński, Grzegorz Czelej i Grażyna Wolszczak. W części "#WIEM" rozmowa Odety Moro z Maxem Azarovem.


Sep 23, 2020

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Włodzimierz Czarzasty, Ryszard Czarnecki, Karolina Mints, Andrzej Szpilman i Michał Salamon. W części "#WIEM" rozmowa Tomasza Sekielskiego z Beatą Stepanow i prof. Januszem Gumprechtem.


Sep 22, 2020

Gośćmi Tomasza Sekielskiego w "Onet Rano." są: Waldemar Buda, Tomasz Trela, Aneta Awtoniuk, Anna Mucha, Dionisios Sturis i Ewa Winnicka. W części "#WIEM" rozmowa Iwony Kutyny z dr. Maciejem Kaweckim.


Sep 21, 2020

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." są: Zbigniew Girzyński, Dariusz Joński, Krzysztof Skiba, Natalia Przybysz i Katarzyna Błażejewska-Stuhr. W części "#WIEM" rozmowa Janusza Schwertnera z Bogną Wiltowską o „piątce dla zwierząt”.