Preview Mode Links will not work in preview mode

Nov 27, 2020

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Władysław Kosiniak-Kamysz, Michał Rogalski, Bianka Mikołajewska, Piotr Kupicha oraz Viki Gabor. W części "#WIEM" rozmowa Odety Moro z dr Maciejem Kaweckim o promocjach w Black Friday


Nov 26, 2020

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Klaudia Jachira, Andrzej Bargiel, dr Artur Zaczyński, Mateusz Borek, Maria Stachurska, Barbara Stuhr oraz Jerzy Stuhr. W części "#WIEM" rozmowa Bartosza Węglarczyka z Elżbietą Cherezińską.


Nov 25, 2020

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Sylwia Spurek, Wojciech Pomarański, Mateusz Łukianiuk, Bogna Wiltowska i Katarzyna Bonda. W części "#WIEM" rozmowa Odety Moro z Janem Borkowskim, Justyną Borkowską i Klaudią Smolarską-Kulej o tym, jak muzyka może pomóc najmłodszym w walce z rakiem.


Nov 24, 2020

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." są: Joanna Scheuring-Wielgus, dr Lidia Stopyra, Radosław Jęcek, Paweł Domagała, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. W części "#WIEM" rozmowa Beaty Tadli z Patrycją Sass-Staniszewską, dr hab. Janem Byrskim i Arkadiuszem Rochalą.


Nov 23, 2020

Gośćmi Beaty Tadli w "Onet Rano." są: Michał Szczerba, Wojciech Maksymowicz, Adam Bodnar, Violetta Hamerska i Wojciech Mazolewski. W części "#WIEM" rozmowa Odety Moro z dr. nauk chemicznych Urszulą Nadrzycką i dr. nauk biologicznych Mariuszem Gogólem o tym, gdzie w domu najczęściej gromadzą się bakterie i...