Preview Mode Links will not work in preview mode

Jan 21, 2022

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." o 07.55 są: prof. Wojciech Maksymowicz, Piotr Adamowicz, Beata Borucka, Natalia Sander i Jolanta Borowiec. W części #WIEM rozmowa Marcina Zawady z Anną...


Jan 20, 2022

Gośćmi Bartka Węglarczyka w "Onet Rano." o 07.55 są: Tomasz Grodzki, Tomasz Karauda, Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, Aleksander Twardowski i Monika Sajkowska. W części #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z Markiem Józefiakiem i Katarzyną Hromek o tym, dlaczego Lasy Państwowe nadal wycinają tzw. "drzewa...


Jan 19, 2022

Gośćmi Odety Moro w "Onet Rano." o 07.55 są: Leszek Balcerowicz, Krzysztof Kwiatkowski, Wojciech Sztuba i Joanna Jarmołowicz. W części #WIEM rozmowa Iwony Kutyny z Marcinem Kucińskim o tym, dlaczego ferie zimowe warto spędzić w Szwajcarii.


Jan 18, 2022

Gośćmi Janusza Schwertnera w "Onet Rano." są: Jan Maria Jackowski, Przemysław Słowik, dr Maja Herman, Marek Dyjasz, Maria Niklińska oraz Robert Szulc. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Maciejem Bekierem, lekarzem weterynarii z lecznicy "Uprzejmy łoś".


Jan 17, 2022

Gośćmi Iwony Kutyny w "Onet Rano." o 07.55 są: Marek Belka, Jan Strzeżek, Łukasz Jankowski, Marcin Wyrwał, Edyta Żemła oraz Katarzyna Janowska. W części #WIEM rozmowa Odety Moro z Lusine Duryan i Anną Klechą.