Preview Mode Links will not work in preview mode

Nov 29, 2022

Już w środę o 20 reprezentacja Polski rozegra swój najważniejszy mecz na mundialu. Polacy zmierzą się z Argentyną w meczu o awans do 1/8 Finału. Co na to spotkanie przygotował Czesław Michniewicz? Czy Argentyńczycy są w naszym zasięgu? Jakim ustawieniem wyjdziemy w tym meczu? O tym porozmawiamy z byłym zawodnikiem Cracovii Kraków i Wisły Płock, Marcinem Krzywickim.
Dobry weekend zanotowali skoczkowie narciarscy. W sobotę Piotr Żyła zajął najniższe miejsce na podium, a Dawid Kubacki był tuż za nim, na czwartym miejscu. W niedzielę natomiast Żyła ukończył zawody na piątym miejscu, a Kubacki uplasował się ponownie tuż za nim, był szósty. W klasyfikacji generalnej Kubacki jest na prowadzeniu, a Żyła zajmuje piąte miejsce. Czy ten początek sezonu możemy traktować jako dobry prognostyk na całą zimę? O to zapytamy byłego skoczka, a dziś eksperta Eurosportu, Jakuba Kota.
W programie także rozmowy z Tomaszem Moczerniukiem, korespondentem Przeglądu Sportowego Onet ze Stanów Zjednoczonych, Maciejem Petruczenko z Przeglądu Sportowego Onet oraz Patrycją Adamkiewicz, zawodniczką taekwondo i parabiathlonistką, Iwetą Faron.