Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 15, 2023

Michał Wojaczek mówi o kulisach tego, co dzieje się w parku maszyn. Komisarz toru ujawnia też to, co słyszy w słuchawkach. Gość Kamila Tureckiego w podcaście „Znamy się z żużla!” przypomina też śmieszną sytuację z Kacprem Woryną.


Dec 14, 2023

Złośliwość rzeczy martwych? W Rzeszowie doszło do efektu domina. Posypało się wszystko. - A mecz zapowiadał się tak spokojnie – mówi Michał Wojaczek, komisarz toru, gość Kamila Tureckiego w podcaście „Znamy się z żużla”.


Dec 14, 2023

Michał Wojaczek i jego brat Marek to znany duet w środowisku żużlowym. Pierwszy z nich jest komisarzem toru, drugi – międzynarodowym sędzią. Michał jest gościem podcastu „Znamy się z żużla!” Kamila Tureckiego i opowiada o współpracy z bratem podczas zawodów żużlowych.


Dec 08, 2023

— Nie żałuję, że odszedłem do Formuły 3. Dziś żużel nie ma takich osobowości jak kiedyś — ocenia Krzysztof Momot, były mechanik żużlowy, obecnie w zespole wyścigowym Van Amersfoort Racing ścigającym się na co dzień m.in. w Formule 3. W podcaście "Znamy się z żużla!" gość Kamila Tureckiego...


Dec 07, 2023

— Pracowaliśmy nad samochodem do 3:30 nad ranem. Była już niedziela, czyli dzień wyścigowy. Noc była krótka — wspomina Krzysztof Momot, były mechanik żużlowy, obecnie w zespole wyścigowym Van Amersfoort Racing ścigającym się na co dzień m.in. w Formule 3. W podcaście "Znamy się z żużla!" gość...